Чехія

  Чехія.Прага.Ті, хто хоча б один раз побував тут, вимовляють ці слова з особливим трепетом. Ця країна та її столиця закохують в себе з першого погляду, дивують, захоплюють, відкривають свої таємниці, беруть у полон своєю красою, притягують немов магнітом і змушують повертатися знову і знову. Тут все дихає духом старовини. Найкрасивіші замки занурюють у світ середньовіччя, кожний будинок оповитий легендою, кожний провулок  ховає в собі загадки. Вузенькі провулочки  так і ваблять прогулятися пішки.

  Прагу з висоти пташиного польоту розкриває краща оглядова точка на Градчанскій площі. Черепичні дахи з казковими флюгерами у будь-яку погоду урочисто червоні. Панорама міста завмирає немов декорації лялькового театру і середньовічна архітектура повертає в минуле.

  Це країна романтиків – прогулянки на теплоходах по Влатві, зелень розкішних парків та дивовижна архітектура… Прага - це шедевр який створювався віками. Це неповторні види та панорами, велика кількість  історичних пам’яток і особлива атмосфера.

Автор : btamedia