Автобусом в Чехію!

Дістатися  в Чехію з України можливо майже  всіма видами транспорту – ви маєте змогу купити білет на автобус в Прагу та інші міста, полетіти літаком або  здійснити подорож автомобілем.

Білети на міжнародний автобус по маршруту Україна - Чехія можливо купить на нашому сайті. Автобуси по цьому маршруту відправляються з центрального залізничного вокзалу Києва АС “Київ”пл.№ 11. Що знаходиться біля станції метро "Вокзальна", по вулиці С.Петлюри 32.

Посадка на міжнародні автобуси закінчується раніше відправлення  автобуса, тому необхідно завчасно прибути на станцію.

Автобус проходить по маршруту з зупинками в найбільших містах, де також підсаджуються  пасажири, а після перетину кордону проїжджає транзитні країни, здійснюючи лише технічні зупинки, де висадка заборонена.

Наявність  квитків на автобуси в Чехію, ціна квитків,розклад та знижки на проїзд, відображаються на сайті в онлайн режимі.

 

 

Автобуси

 

Автобуси в Чехію оснащені всім необхідним для вдалої поїздки. Комфортабельними сидіннями, відео- та аудіосистемами, биотуалет та міні-баром.

В продовж подорожі пасажирів супроводжує стюардеса, вона допомагає розібратися з обладнанням в автобусі, стежить за порядком та комфортом подорожуючих.

 

Напої (чай або кава) надаються пасажирам безкоштовно.

Поїздка автобусом в Чехію – це, досить таки,тривала подорож. Тому під час слідування кожний міжнародний автобус робить технічні та санітарні зупинки. Як правило, зупинки здійснюються кожні 2-3 годин.

 

Автор : btamedia